Çocuk Oyuncu

cocuk-oyuncu-olmak-icin

Günümüzde televizyon sektörünün ivme kazanması ile birlikte yapımcıların oyuncu talepleri fazlalaştı. Bununla birlikte küçük büyük her yaştan oyuncu adayları da artmayı başladı. Çocuğumun oyuncu olmasını istiyorum diyen aileler çocuk ajansları arayışına girdiler. Çocukları için ajansımıza yaptıkları çocuk oyuncu başvurusu ile medya sektöründe hızla ilerlemeye kaydetmek istemektedirler. Biz de bu taleplere kayıtsız kalmayacak çocuk ajansları bünyemizde küçük yaşta kariyer sahibi olmak isteyen çocukları değerlendirmekteyiz.

Dizi, sinema, reklam gibi projelerde yer almak isteyen çocuk oyuncu adayları için yapımcı firmalara sunumlar yaparak bu fırsattan yararlanmalarını sağlamaktayız. Çocuklar doğal yetenekleri ile çoğu zaman kendilerini göstermektedir. Birçok yetişkin oyuncu bu işe küçük yaşta başlayarak kendilerine yol haritası çizmiştir. Bunları ajanslar aracılığıyla deneyimleyerek kazanmışlardır. Çocuklarınızın oyunculuk mesleğine yatkınlığı ve ilgisi varsa bu sektörde şanslarını denemeleri için fırsat vermek bizi mutlu etmektedir.

Çocukları küçük yaşta ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre yönlendirerek özgüvenli bireyler olmasını sağlamak onlara sunacağımız en güzel hediyedir. Kimse sevmediği işte başarı yakalayamaz. Bu aşamada bizler çocuk oyuncu adaylarına drama eğitimleri vererek yeteneklerini geliştirmelerine de olanak sunmaktayız. Çocuk ajans bünyemize dahil olmak için web sitemizden başvuru formunu doldurarak cast direktörlerimiz tarafından sizin de çocuklarınız değerlendirmeye tabii tutulabilir. Onaylanan çocuk oyuncular ile ofisimizde deneme çekimleri yapılarak hayallerini gerçekleştirmeleri için ışık tutmuş olacağız.