Çocuk Ajansı

cocukajansi

Çocukları yetenekleri olan alanlara yönlendirmek ve bu alanlarda geliştirmek gelecekleri için önemli bir rol oynamaktadır. Çocuk ajansımız çocukların gelişimlerine ve sosyalleşmelerine katkı sağlamakta ve yeteneklerini keşfetmelerine ön ayak olmaktadır. Çocuk oyuncu ve çocuk model, bebek model talepleri olan yapım firmalarına sunduğumuz cocukajanslari.com portföyümüzle çocuk ve bebek castlarımıza daha fazla iş olanağı sunmaktayız. Dizi, sinema, reklam, katalog çekimleri, organizasyon ve tanıtım projeleri çeken firmaların projelerde değerlendirdikleri çocuk ve bebek castlarımız bünyemizde küçük yaşta kariyer sahibi olarak gelecekteki mesleklerini şimdiden belirlemişlerdir.

Genç oyuncuların büyük bölümü çocuk yaşta bu mesleğe başlayarak gösterdikleri başarılarla medya sektöründe ilerleme sağlamışlardır. Bizim çocuk ajansı olarak ilk hedefimiz çocuk oyuncular yetiştirmektir. Alanında uzman eğitimci kadromuz ile yaratıcı drama eğitimi ile destelemekte olduğumuz çocuklarımızı medya sektörüne sağlam adımlarla giriş yapmasını sağlamaktayız.

Çocukların bu alana olan ilgileri ekranlarda izledikleri karakterleri taklit etmekle başlıyor. Bu aşamada ebeveynler güvenilir çocuk ajansı arayışı içine girerek çocuklarının ilgilerine kayıtsız kalmıyor ve çocuk ajans kadromuza dahil olmak istiyorlar. Yapılan her başvuru cast direktörlerimiz tarafından incelenerek onaylanan başvurulara ekibimiz tarafından dönüş sağlanıyor. Görüşme sonrasında ajans portföyümüze uygun olan yeni yüz çocuk ve bebekleri kadromuza dahil etmek için cast fotoğrafları çekerek uygun projelere sunum yapmaya hazır hale geliyoruz. Siz de çocuklarınızın geleceğini birlikte planlamak istiyorsanız cocukajanslari.com sitemiz üzerinden başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.