Çocuk Ajansları

cocukajanslari

Çocukları yeteneklerine ve ilgi duyduğu alanlara yönlendirerek geleceklerine zemin hazırlamak onlara sunacağımız en güzel hediyedir. Oyunculuğa ilgisi olan çocukları bu alanda yönlendirmek için aileler güvenilir çocuk ajansları aramaktadırlar. Çocuk ajansı ayrımı aileler için güvenilir ve kaliteli hizmet veren ajanslar olmalıdır. Çocuklar yetişkinler gibi esnek çalışma saatlerine uyum sağlayamamaktadır. Çocuk ajansları olarak bizim ilk hedefimiz çocukların konfor ve güven ortamı içinde set deneyimi yaşamalarını sağlamaktır. Bunun yanı sıra çocuk oyuncu adaylarına verdiğimiz drama eğitimleriyle birlikte küçük yaşta büyük başarılara imza atmalarını sağlamaktayız.

Aileler gelecekte çocuklarına anı olarak kalmasını istedikleri için ajansımıza talepte bulunmaktadır. Ancak anı kalmanın yanı sıra küçük yaşta oyunculuk mesleğine adım atarak geleceklerini inşa etmeleri de mümkün. Çocuklara sunduğumuz drama eğitimi ile yeteneklerini keşfederek sektöre emin adımlarla hazırlanmaları artı kazandıracaktır.

Dizi, sinema, reklam, tanıtım, katalog çekimleri gibi birçok projede yer alan çocuk castlarımız tam da bu aşamada iyi bir başlangıç yaparak farklı ortamlarda farklı kültürlerden deneyimler kazanmaktadır. Bu da çocukların özgüven ve kendini ifade etme yeteneğini geliştirmektedir. Çocuklarınızın kariyerini medya sektöründe inşa etmek ve yeteneklerini geliştirmek istiyorsanız çocuk ajans kadromuzda yerinizi almak için başvuru yaparak değerlendirilmeye tabi tutulabilirsiniz. Cast direktörlerimizin onayından geçen başvurulara ekibimiz tarafından kısa sürede dönüş yapılacaktır. Görüşme sonrasında stüdyomuzda profesyonel cast fotoğrafları çekilerek çocuk ajans kadromuzda yerinizi almış olacaksınız.