Çocuk Oyuncu Olmak

cocuk oyuncu olmak

Çocuğumun oyuncu olmasını istiyorum diyen ebeveynlere destek sağlamakta olan çocuk ajansımız tamamen güven ortamı içinde çalışmalar yürütmektedir. Çocukları yormayacak şekilde set saatleri planlanmaktadır. Çocuk oyuncu adayları için Microp Production bünyesinde olan çocuk ajansları hayallerini gerçekleştirmek ve geleceğe yatırım yapmak için olanaklar sunmaktadır. Hem çocukların hem de ebeveynlerin taleplerine doğru cevap vermek bizim için önemlidir. Çocuklarını küçük de olsa dizi, sinema, reklam ve katalog çekimi gibi projelerde görmek isteyen ebeveynler Microp Production bünyesine dahil olabilirler.

Çocuk oyuncu adaylarının ilgi duyduğu alanlarda eğitimler ile desteklemek ve keyifli deneyimler yaşatarak başarılarına ortak olmak bizi mutlu etmektedir. Bunların yanı sıra çocuk oyuncu ve çocuk modeller yer aldıkları projelerde maddi kazanımlar da elde edeceklerdir. Çocuk reklam, dizi ve sinema ücretleri yönlendirilen iş bazında değişim gösterse de çocuk ajansımızda figüran yönlendirmesi yapılmamaktadır. Buna istinaden çocukların reklamlardan ve diğer projelerden alacakları ücret tatmin edici olacaktır. Gelecekleri için maddi ve manevi kazanımlar sağlayarak mesleklerini bu alanda da seçebilirler.

Ailelerin tüm bu süreçlere dahil olmak istemesinin diğer sebebi ise gelecekte çocuklarına hoş bir anı kalmasını istemeleridir. Microp Production çocuk ajansları bünyesine kayıt olmak için ilk yapmanız gereken web sitemiz üzerinden online başvuru formuna sizden istenen bilgileri doldurmaktır. Yapılan çocuk oyuncu başvuruları cast direktörlerimizin değerlendirilmesine tabii tutularak Microp Production’a katkısı olabilecek kişiler kabul edilmektedir. Başvurusu onaylanan çocuk oyuncu adayları ve ailelerini firmamıza davet ederek fotoğraf çekimleri gerçekleştirdikten sonra kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu aşamadan sonra artık sizin de çocuğunuz Microp Production çocuk ajanslarına kayıtlı bir aday olacaktır.