Çocuk Ajansı

çocuk model

Çocuk Ajansı

Her çocuk birer sanatçıdır. Onları daha küçük yaşta güzel eğitimlerle yetiştirirsek geleceğe o kadar faydası olacaktır. Biz Microp Production çocuk ajansı olarak çocuklarınızın eğitimine ve gelişimine bir nebze olsun katkıda bulunmak isteriz. Günümüzde çocuklar da tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi oyunculuk mesleğine büyük ilgi duymaya başladı. Ekranlarda izledikleri karakterleri taklit etmekle başlayan bu heveslerini ailelerde desteklemeli ve onların isteği üzerine hareket etmelidir. Her çocuğun ilgi alanı ve yeteneği farklıdır. Onları sevdikleri ve istedikleri alanlarda yönlendirmeniz çocuklarınıza ayrı bir özgüven katacaktır.

Çocuğunuzun yeteneğini değerlendirmek ve geliştirmek için ilk aşamada bir çocuk ajansı bünyesine başvuru yapmanız gerekmektedir. İyi bir çocuk ajansı, çocuk oyuncuların haklarını korumalı daha hassas ve dikkatli davranmalıdır. Çocuklarınıza uygun ortamda çalışma imkanı veren cast ajansımıza web sitemiz üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvurular cast direktörümüz tarafından incelenerek onaydan geçtikten sonra ekibimiz tarafından size hızlı şekilde dönüş sağlanacaktır.

Firmamızda yapacağınız ön görüşmede çocuğunuzun bu işe uygunluğuna bakılmakta ve ona göre bir yol haritası çizilmektedir. Onaylanan çocuk adaylar için ajansımızda cast fotoğrafları çekilerek kataloğunuz hazırlanacaktır. Daha sonra projelere sunumlarınız yapılmaya başlanacaktır. Sektöre yabancı olan ve daha önce herhangi bir deneyimi olmayan adayları doğru yönlendirmeyi görev biliriz. Çocuk ajansı bünyemize kaydı yapılacak çocuklarınız için en başta siz ailelere büyük sorumluluk düşmektedir. Doğru eğitimler alarak daha küçük yaşta büyük başarılar elde etmeleri mümkün. İlk aşamada yaratıcı drama eğitimi aldırarak özgüvenlerini ve yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Daha sonra oyunculuk eğitimi almaları daha da profesyonelleşmelerini sağlayacaktır. Dizi, sinema, reklam ve tanıtım projelerinin revaçta olmasından kaynaklı çocuk oyunculara da sıkça yer verilmeye başlandı. Bu ihtiyacın artmasıyla birlikte oyunculuk ajansları daha fazla oyuncu yetiştirerek sektöre yeni yüzler kazandırmaya devam ediyor. Hiç kimse oyuncu olarak doğmaz ancak doğru yönlendirmelerle hareket ederse başarıyı yakalayabilir. Çocuklar yetişkinlere oranla kamera karşısındaki doğallıklarıyla daha rahat davranış sergileyebiliyor. Güler yüzlü ve konuşkan olmaları da onlara oyunculuk mesleğinde artı kazandıracaktır.